Detta är en utskriftsvänlig version. Följ länken för att se novellen i sin helhet: http://www.sexiganoveller.se/12650/pappa-och-jag

pappa och jag...

pappa ringde på dörren, jag gick och öppnade det var ganska länge sen jag sett honom men han var lika dan som vanligt. mamma tittade surt på honom och sa att jag måste vara hemma klockan 5 nästa dag. vi gick ut från min stora villa, pappa hade också bott där innan men inte längre. pappa tittade på mig på ett annorlunda sätt. när vi satte oss i bilen sa han " jag har lånat ut huset så jag tänkte att vi sover hos min vän Elias.
jag tänkte att de var vel okej Elias var pappas bästa vän och jag har känt honom sedan jag var liten. när vi kom fram till Elias hus tittade pappa och han på varandra och nickade. när vi kom in i huset, förvandlades pappa, han slet av mina kläder band fast mig i sängen och jag kan inte säga att de inte va skönt. jag kände kåtheten skölja över mig. pappa drog av sig byxorna och satte sig på mig. han körde in sin gigantiska kuk i min fitta och jag kände hur orgasmen var på väg. pappa knullade hårdare och hårdare ajg kände hur min kropp nästan inte klarade mer.
pappa började ta på mina pattar och han tittade girigt på mig. sen tog han mig i rövhålet och först kände jag en rivande smärta men det ersättes snart av en lust fyld känsla. Elias kom fram och börja knulla mig han var mer hård hänt och knullade verkligen verkligen hårt. jag kände hur orgasmen kom.
"ÅHHH ÖHH IHHHHHHIHIH " jag stannade och skrek.
"va tyst jävla slyna annars blir jag inte särskilt glad"
Elias fortsatte knulla mig hårt ,hårt, djupare och djupare. pappa atte sig på mitt bröst och körde in kuken i munnen på mig jag sög för glatta livet. nu knullade dem båda mig den ena i röv hålet och den andra i min trånga fitta. plötsligt kom elias fru in. hon sa till pappa och Elias att akta sig.
" jaså angelica, så du din lilla slyna knullar min make och din fader??"
" ehh"
" tyst nu vill jag också ha lite njutning"
hon började slicka min fitta jag kände hur hela min kropp skakade sedan ville hon att jag skulle slicka hennes. jag kände hur pappa började knulla mig igen. och Elias bearbetade mitt rövhål. när vi var klara kände jag mig helt perfekt.

Inlagd: 2010-04-10 Nuvarande Betyg
betyg: 8 betyg: 8 betyg: 8 betyg: 8 betyg: 8 betyg: 8 betyg: 8 betyg: 8 betyg: 8 betyg: 8
Betygsatt: 53 ggr
Författare: kåta unga dottern som älskar sex
Läst: 12192 ggr
Längd: 2076 bokstäver Betygsätt denna novell
Besvara kontrollfrågan för att betygsätta novellen:

 
Kategorier: Bondage, Tonåringar
 
Kommentera novell
Tidigare kommentarer
Hon 2011-03-06 01:05 Anmäl kommentar  
Hu. Jag förstår verkligen inte hur incest kan vara upphetsande! Det är ju helt sjukt.
Språkbruket var riktigt dåligt dessutom och det gick aldelles för fort. Verkligen ingenting för mig.
Vicky 2010-09-01 22:03 Anmäl kommentar  
BUU!!! Mycket dålig, väx upp och lär dig skriva!!!
tony 2010-07-13 22:54 Anmäl kommentar  
mer sånt här
Hime 2010-06-13 22:01 Anmäl kommentar  
Jag måste tyvärr ge dig dålig kritik. Mera detaljer och så skulle det inte var fel på...
T 2010-05-13 13:43 Anmäl kommentar  
Den var lite för på, inga detaljer som byggde up spänningen...
lilla jag 2010-04-16 17:56 Anmäl kommentar  
hade varit väldigt bra faktiskt om du lagt till mer detaljare blev inte värst mycket spännande :o
MrT 2010-04-13 22:19 Anmäl kommentar  
Jag klagar på vissa och hyllar andra. Du tillhör första gruppen.
Språkbruket längden innehållet jag vet inte var jag ska börja. Men du får nog skärpa dig om du vill ha en ros och inte ris.
M 2010-04-11 13:14 Anmäl kommentar  
Är den novell en sann historia eller är det bara en Incest dröm?
IS 2010-04-10 21:08 Anmäl kommentar  
Men hur orealistiskt får kan det bli? Behöver jag nämna språkbruket?
tt 2010-04-10 19:15 Anmäl kommentar  
satan i gatan nu kan väl kassa "författare" lägga ner iaf.
svirre 2010-04-10 15:32 Anmäl kommentar  
bottennapp
gubben 2010-04-10 12:07 Anmäl kommentar  
mhm detta var härligt
irena 2010-04-10 12:04 Anmäl kommentar  
underbar blev verkligen kåt!!!