Mias fff del 7
Detta är till mina tidigare trogna läsare!!
Jag ber om ursäkt för att den 7:e delen som jag nu skrivit tagit så LÅNG tid att bli klar. Det är många olika anledningar som gjort att jag slutade skriva. Men nu är jag tillbaka och jag hoppas hoppas att detta var värt att vänta på. <3
Till er nya läsare! ni kan gärna få leta upp dom förra delarna med samma namn: mias fff (om ni vill hänga med i storyn)
Jag slog upp ögonen och stirra runt i rummet. Puhhhh jag hade bara drömt. Jag låg nu i min säng hemma hos mamma igen efter den härliga semestern hos min pappa.
Jag vände mig om för att kolla vad klockan var på min mobil och såg att den var 03:40. Blev smått irriterad då det var mitt i natten och nu kunde jag inte somna om.
Jag lutade mig tillbaka i sängen och kollade i taket. Vad var det jag drömde egentligen!? Var det en mardröm? Försökte minnas men det dök bara upp små snuttar som var svåra att tolka.
Det var en sjö och allt var mörkt. Sen var det en man som jag inte kunde identifiera i tanken men han var långsmal. Plötsligt var jag på en annan plats bland en massa båtar och ingen var där, allt var helt dött. Jag stod på en brygga och lyssnade på vattnet som klucka, efter en stund hörde jag steg och plötsligt tog nån tag i mig bakifrån och jag vaknade.
Jag skakade av mig drömmen och försökte att inte tänka på det mer. Jag gick upp och gick på toaletten. När jag sedan kom tillbaka och la mig i sängen igen såg jag plötsligt att min mobil blinkade till. Jag tog upp den och jag hade fått ett meddelande. Vem var det som skickade meddelande nu mitt i natten, tänkte jag.
Det var Patrik, grannpojken som jag träffade precis innan jag åkte till pappa. Jag hade fastnat för honom då han var så liten och söt, sen att jag fick reda på att han bara var 15 år gjorde inte saken bättre. Jag är 19 år och han var en icke byxmyndig oskuld. Jag hade svårt att motstå det förbjudna och därför var jag bara tvungen att förföra han. Jag lyckades och vi hade några mycket trevliga stunder tillsammans innan jag åkte på semester. Men det som jag inte hade räknat med var att han berörde mig på ett plan som gjorde mig smått förvirrad. Jag va den ”flyktiga” typen som andra ansåg som känslokall. Så var ju absolut inte fallet men jag var den typen som älskar sex och älskar att inte gå djupare än så i en relation. Patrik hade lyckats få känslor dyka upp i min kropp som jag inte kunde styra.
Jag öppnade meddelandet och där stod:
Jag är vaken och kan inte sova. Jag ligger här i min säng och bara tänker på dig. Jag vet att du ligger och sover nu och att vi säkert ses imorgon men jag kan ändå inte sova. Det var en vecka sen jag såg dig men det känns som ett år. Ring mig när du vaknar. Jag har ljudet på. Puss/ Patrik
Jag log för mig själv och la mobilen på mitt bröst medan jag filosoferade. Men det dröjde inte länge innan jag tog upp den igen och ringde Patrik.
-hallå!?? hörde jag en röst viska i andra änden.
-hej sötis, sa jag.
-sover inte du!??
-nej, jag drömde en mardröm och vaknade och nu kan jag inte somna om, sa jag
-stackare! Önskar att jag kunde hålla om dig så du känner dig trygg.
-ja det önskar jag med, sa jag. Men du!? Vänta ett tag. Jag ringer dig snart.
-Ööö aha okey!?? sa patrik förvirrat innan jag hann slänga på luren.
Jag kastade mig upp ur sängen och tog snabbt på mig ett par gula små shorts som låg på golvet och en svart hoodtröja över mina små bara bröst. Sen smög jag ut ut mitt rum och ut i hallen. Stängde dörren så tyst jag bara kunde och stannade till på trappan. Jag tittade upp mot den kolsvarta himlen och stjärnorna blinkade klart. Jag rös till trots att det inte var kallt utan det var snarare en ljummen sommarnatt. Jag korsade armarna under mitt bröst innan jag började gå mot Patriks hus. Mitt hjärta bankade på fortare nu och väl framme vid Patriks fönster stannade jag.
Vad är det jag gör, tänkte jag och ville bara övertala min kropp till att gå därifrån men någonting inom mig gjorde att jag dröjde mig kvar. Jag ville inget hellre än att bara krypa ner i patriks famn just nu. Jag tog upp mobilen... signalerna gick fram och Patrik svarade på 3:e signalen.
-Hej! Sa jag tyst.
-Vad var det du gjorde? Frågade Patrik.
-ööö jaaa...
jag fick inte fram några ord utan det började genast pirra smått i min kropp och mellan mina ben. Jag kände mig nästan kissnödig av nervositet eller osäkerhet. Jag brukar aldrig vara osäker.. utan tvärt om. Jag tar vad jag vill ha. Men nu visste jag ingenting.
-Hallå????
-Ööö.. titta ut genom fönstret, sa jag snabbt.
Sekunderna kändes som minuter där jag stod, och plötsligt drogs draperiet upp och där stod han. När han såg mig log han brett med det där leendet som får mig att smälta varje gång. Hans ena mungipa drogs upp en aning längre än det andra och han såg bara sååå charmig ut när han gjorde så.
Han kom fram och öppnade fönstret. Utan att säga något räckte han fram handen för att hjälpa mig in. Jag tog ett stort kliv upp på fönsterbrädan och jag antog att Patrik nu hade full syn in mellan mina ben där det glipade mellan mina lår och shorts kanten. Plötsligt kände jag två händer greppa runt min midja. Han satte sakta ner mig och våra blickar möttes på vägen. Jag blev knäsvag. Nu var han så nära att hans andetag kändes både i mitt ansikte och bröstkorg.
Patrik log igen då han la sin vänstra hand på min kind och med vidöppen mun lutade han sig fram och drog mig mot sig. Våra läppar möttes och med slutna ögon fångade jag in hans läppar och han hånglade upp mig så skönt. Det pirrade både här å där, och jag blev tvungen att kyssa honom hårdare.
-knulla mig.. knulla mig nu! flåsade jag..
Jag kände att hans arm blev alldeles knottrig av mina ord och mina andetag så där nära hans öra. Utan att han sa nått bar han upp mig, lade ner mig på sängen och ivrigt börja lirka av mig mina shorts. Jag drog honom mot mig då jag greppa mina händer runt hans över armar och kände hans biceps.
Han är så läcker. Så skönt lagom muskulös. Det enda han hade på sig var ett par boxershorts.
Han kom över mig och hans ögon var nu glansiga av upphetsning. Jag log lätt mot honom innan våra läppar möttes igen och jag stack in min tunga i hans mun. Det blev besvarat av att han började massera min tunga med sin. Lagom fort lagom löst precis som om han visste att jag skulle bli helt till mig. Med min hand bakom hans rakade huvud tryckte honom mot mig och jag kysste honom hårdare.
Nästan direkt börjar den pirrande känslan komma mellan mina ben igen och jag bara trånade efter hans beröring. Vad som helst bara han gjorde någonting...
Hans hand började smeka mitt lår och började smeka sin väg sakta neråt. Vi fortsätter vårt ivriga hånglande samtidigt som han rundar över, så han kommer upp på insidan av mitt lår. Jag särar lite extra för att visa vart jag vill att han ska. Han smeker mig nära nära min nu våta slida.
Jag låter min hand glida ner längs med hans kropp, och ner till hans mage. Mina fingrar guppar skönt över hans magmuskler. Patrik flåsar lätt då jag snuddar längs med kanten på boxer kalsongerna. Jag låter ett finger slinka in och jag drar lätt i dom.
Nu lägger han hela sin hand över mitt sköte och smeker mig utanpå de svarta stringtrosorna. Jag ligger fortfarande med min hoddtröja på mig och jag börjar bli rejält svettig nu. Jag släpper taget om kallingarna och trycker bak Patrik så han står på knä mellan mina särade ben. Jag drar ner dragkedjan och blottar min nakna bröst för honom. Han kollar in hela min kropp där jag ligger och han tar tag i mina string och drar av mig dom. När han är klar sätter jag mig upp och tar av tröjan och slänger den på golvet.
Patrik trycker ner mig på sängen igen med en hand och kommer ner med sitt ansikte mot min nu riktigt våta slida.
Han särar min ben, håller ett stadigt grepp runt mina lår medan han låter sin tunga glida lätt lätt över mina blygdläppar tills dom säras helt. Jag flåsar ut min förtjusning.
Han avbryter för en stund för att kolla in min fitta där jag nu var helt öppen för honom, sedan tittar han upp på mig där jag låg lätt bakåtlutat mot mina armar.
Jag gjorde inte en enda min utan bara tittade med kåt blick tillbaka på honom. Patrik låter åter igen sin tunga svepa över min slida och han slickar i sig mina safter.
Jag kunde inte sluta titta på honom. Men när hans tunga hittade min klitta och han började slicka den med sin tungspets löst löst, så stöna jag högt rakt ut och jag kastar mig bakåt i sängen där jag blir liggandes. Min klitta var så känslig nu av upphetsning. Han slickade mig så skönt.
Han visste precis hur jag ville ha det, då jag förklarat det för honom vid ett tidigare tillfälle. Det är det som är så bra med att erövra såna här små oskulder. Man kunde säga vad som helst och lära dom helt från grunden. Jag visste precis hur jag ville ha det.
Ååååå fan.. shit., stönade jag ut.
Min mage röck och spändes i omgångar. När han sedan la sin ena hand på nedre delen av magen och drog mig till sig så tätt tätt, kunde jag knappt hålla mig från att komma. Patrik lät sitt ena finger glida in i mig sakta sakta samtidigt som han fortsatte slicka. Med min hand bakom hans huvud spände jag upp överkroppen och fick honom ännu närmare. Hela hans mun kysstes nu intensivt med mitt underliv och jag flåsade och stönade om vart annat.
Hans finger gled plötsligt ner och bak mot min analöppning. Jag visste att han gillade att knulla mig i analen men han hade aldrig fingrat mig där förut. Jag spände till hela mitt underliv då han närmade sig och hans finger var så våt efter att ha pullat min fitta att med lite extra tryck gled fingret längre och längre in i min anal. Han tunga masserade min klitta ännu ivrigare nu och jag kände att han gilla det.
Mmmm Ååå mera ahhhh.... snälla!!! Stönar jag då jag känner hur jag närmar mig. Snabbare mera mera. Åååååå shit... jag kom i en otroligt lång orgasm Aaaa..
Min kropp faller tung mot madrassen och min andning är tung. Patriks mjuka sköna händer masserar sakta mina bröst och gör att mina vårtor åter igen styvnar till en aning. Han kysser dom medan jag fortfarande ligger avslappnat och blundar. Han är så skön och jag bara njuter.
Han kommer över mig och jag tittar upp på honom. Jag kände mig helt groggy och antagligen såg jag ut så också.
Patriks ansikte glänste av mina safter , vilket gjorde att jag inte kunde annat än att le. Han kom ner och kysste mig passionerat och med sån känsla att jag åter igen föll tillbaka i tidigare tillstånd.
Vi slutade hångla för en stund och jag tittade upp på Patrik, som tittade på mig. Jag ville inget annat än att ha honom i mig.
- Knulla mig!!! Säger jag trånandes
Utan att han sa nått kysser han sig ner längs med min nacke och jag ryser. Känner toppen på hans penis mot mitt sköte och hela min kropp rycker till då han låter sig glida upp och snuddar vid min överkänsliga klitta ett antal gånger.
Med Patriks hjälp känner jag plötsligt hur den styva kuken ligger precis precis vid min öppning och jag flåsar ut mitt exalterade tillstånd. Drar lätt i hans överarm då jag vill ha honom i mig.
Patrik trycker till en aning och pressar sin stora härligt hårda kuk längre och längre in i mig för varje juck han gör. Nu knullar han mig härligt rytmiskt med bestämda härliga rörelser.
Han kommer ner och lutar sig på sina armbågar precis vid mitt ansikte, jag ser hans bicep spännas och röra sig för varje juck.
-ååå aa jag tror jag dör... stönar jag ut.
Kysser hans nacke och ju ivrigare jag blir flyger mina händer över hans rygg ner över hans härliga muskulösa rumpa. Jag flåsar och stönar i hans öra och jag känner hur kuken i mig blir en aning större och jag vet att det är på grund av mitt stönande. Men jag kan inte låta bli att stönar ännu högre då han bottnar i mig.
Jag lägger en hand på hans bröstkorg och trycker bak honom. När han sedan ställer sig på knä kommer jag upp och tar den styva kuken i min hand och känner det sköna våta och runkar av honom lätt innan jag tar den i munnen och kommer ner längre och längre, samtidigt som jag håller andan. Patrik stönar till då jag ökar farten och jag suger av honom rytmiskt en längre stund, ända tills kuken börjar rycka en aning, då slutar jag.
Jag tittar upp på honom och han grymtar till. Kommer ner och kysser mig. Tar sin hand på min rumpa. Hans härligt hesa röst när han är kåt, säger åt mig att vända på mig.
Jag lyder och vänder mig om. Ståendes på alla fyra, svankar jag en aning så han kan se hela mitt sköte. Patrik tar sin hand och smeker min lilla tajta rumpa och upp längs med min smala rygg.... plötsligt känner jag hans kuk tränga in i mig igen och jag svankar ytligare en aning. Med hans ena hand kvar på min rygg och den andra på min höft, knullar han mig girigt.
Mer åååå mera.. stönar jag
Vänder mitt huvud bak så jag kan se honom. Jag vill se hur mycket han älskar att knulla min lilla fitta... och det ser jag att han gör. Hans djupa stön avslöjar honom och hans glansliga blick visar att han snart inte kan hålla sig längre...
Han kommer ner med sin hand över min rumpa och klämmer om den innan han går ner längs med skåran med sin tumme och lägger den tillrätta på min analöppning och trycker till.
Aaaa shit!! Stönar jag ut med först smärtblandad njutning innan han kommer igång ordentligt och knullar min fitta med sin styva kuk, och med sin tumme knulla min anal. Då blev det jätte skönt.
Jag tittar bak på honom och säger..
- Å mera, knulla mig.. ååååå aahhh hårdare. Så jävla skönt!!
Han kommer fram och kysser mig och vi knullar så ett bra tag innan han tar ut sin tumme och kommer över min höft och under mig. Han börjar gnida sin hand så jävla skönt över min fitta och när han med sitt pekfingret börjar pillar mig snabbt samtidigt som han knullar mig hårdare bakifrån, så kan jag inte hålla tillbaka längre utan kommer i en kraftig orgasm som känns ända upp i magen.
Min fitta kramar kuken hårt hårt och Patrik stönar till, sen rycker kuken till två gånger i mig innan vi faller ihop på mage i hans säng.
Vi låg och skedade länge länge utan att någon av oss sa något. Jag höll precis på att somna när jag plötsligt hörde Patrik viska:
- Jag älskar dig!